درباره ما

در دنیای امروزی که شلوغی و آلودگی هوای شهر ها و مشغله های کاری و علاوه بر آن هزینه های گشت و گذار برای یافتن چیزی که می خواهید به یک نیاز مهم تبدیل شده است که تاثیرات و پیامدهای زیادی را برای مردم ، شهر، فروشندگان و محیط زیست دارد . از این رو ایده زودجو در پاییز 1395 برای ارتباط دادن کسب و کارها به مشتریان شکل گرفت این ایده در شرکت پرتونت بوشهر پذیرش گرفت و با حمایت مالی و فنی این شرکت به یک محصول منحصر به فرد تبدیل شد. سامانه جستجو،خرید و فروش زودجو برای معرفی کسب و کارها، یافتن نزدیکترین مکان و در صورت تمایل خرید است. مالکان کسب و کار به راحتی و رایگان می توانند یک فروشگاه آنلاین داشته باشند.


زودجو برای صاحبان کسب و کار:
• فروشگاهی آنلاین،
• مکانی برای اطلاع رسانی تخفیف ها به مشترکین خود به صورت کاملا رایگان،
• مکانی برای معرفی کالاها و خدمات کسب و کار و دیده شدن.
زودجو برای مشتریان (مصرف کنندگان) خدمات بیشتری دارد. مشتریان در زودجو می توانند رایگان و به راحتی و تنها با سه کلیک نزدیکترین و معتبرترین مکان عرضه کننده نیازمندی خود را بیابند. زودجو کسب و کارهای معتبر و با کیفیت را در دنیای مجازی معرفی می کند و مشتریان می توانند به رایگان در همه آنها و کالاها جستجو کنند و مکان خرید مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین مشتریان می توانند در محیطی امن خرید کنند، زودجو دریافت کالای با کیفیت را برای شما ضمانت می کند.
مشتریانی که در زودجو قصد خرید دارند می توانند به دو شیوه درب منزل و یا آنلاین پرداخت خود را انجام دهند. زمانی که شیوه خرید آنلاین را انتخاب می کنند زودجو رسیدن سفارشات را برای مشتری تضمین می کند و زمانی که شیوه درب منزل را انتخاب می کند موقع تحویل گرفتن اجناس و خدمات وجه را پرداخت خواهید کرد.


زودجو برای مشتریان :
• موتور جستجوی پرسرعت و قدرتمند،
• فروشگاهی آنلاین با سرویس های ارسال رایگان و ویژه،
• شناسایی فروشگاه های معتبر و تمیز دادن آنها،
• کانال اطلاع رسانی برای آگاه شدن از خبرهای فروشگاه های مورد علاقه،
• مقایسه کالاهای فروشگاه های متفاوت،


تمام حقوق مادی و معنوی این برنامه متعلق به شرکت پرتونت بوشهر است.

نوآوری

نوآوری

زودجو با ارائه خدمات متمرکز و نوآوری در خدمت با ارائه روش های نوین خرید و معرفی خدمات و کسب و کارها به شما خوش آمد می گوید.

آسان

آسان

با زود جو خیلی ساده و راحت می توانید کالا و یا کسب و کار مورد نظرتان را پیدا کنید یا با ثبت فروشگاه خود آن را ثبت و بفروش رسانید .

مدرن

مدرن

زودجو از آخرین تکنولوژی های حوزه موبایل و وب بهره می برد و با روند رشد تکنلوژی هم گام است و دارای یک محیط مدرن و کاملا تعاملی است.

مطمئن

مطمئن

زودجو تمامی فروشگاه های مورد اعتماد را به شما معرفی می کند و گارانتی تضمین کیفیت کالا و خدمات را تضمین می کند.